Spółka Green Supplements Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2011 r. Misją firmy od dnia jej powstania było dostarczanie ekologicznych biopaliw stałych.

Od roku 2012 spółka nieprzerwanie dostarcza biomasę w formie pelletu z łuski słonecznika jak również pelletu drzewnego do energetyki zawodowej w Polsce. Spółka oferuje również sprzedaż biomasy do odbiorców indywidualnych.

Biomasę importujemy głównie z Ukrainy, jak również z Białorusi i Rosji. Współpracujemy tylko z dużymi i sprawdzonymi producentami pelletu co pozwala nam utrzymywać wysoką jakość oferowanych produktów. Towar sprowadzamy do Polski głównie transportem kolejowym, szerokotorowym, na prowadzony przez Spółkę terminal w Woli Baranowskiej.

Diamenty Forbes

Spółka Green Supplements Sp. z o.o. już dwukrotnie, tj. w roku 2018 i 2020, znalazła się również wśród laureatów prestiżowego grona “Diamentów Forbesa”.

“Diamenty Forbes” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach dynamicznie się rozwijały.

Ranking zbudowany jest w oparciu o twarde dane pod nadzorem niezależnego eksperta – firmy Bisnode Polska. W oparciu o analizę danych, powstaje lista przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznaje pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające te warunki muszą też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Cieszymy się, że rozwój naszej firmy i zasady, które przyświecają naszej działalności zostały docenione przez niezależnych ekspertów. Jest to świadectwo profesjonalizmu Green Supplements Sp. z o.o., wiarygodności, zaangażowania, oraz rzetelności.

Członkostwo w Polskiej Radzie Pelletu

Spółka jest członkiem Polskiej Rady Pelletu. Polska Rada Pelletu (Polish Pellet Council) to stowarzyszenie polskiej branży pelletu, które zostało założone 2 czerwca 2017 r. Członkami Polskiej Rady Pelletu są firmy, które zajmują się produkcją, handlem i dystrybucją peletu drzewnego, producenci urządzeń grzewczych na pelet, producenci pieców kominkowych, instalatorzy, producenci technologii do granulowania, ale także inne podmioty gospodarcze, instytucje i organizacje aktywnie działające w branży peletu i zaangażowane w rozwój tego sektora przemysłu.

image_2020-10-17_13-06-50
Członkostwo w

Polskiej Radzie Pelletu

Członkostwo w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie

Spółka jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie. Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

image_2020-10-17_13-15-37
Członkostwo w

Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie

SNS (Krajowy Spis Uwierzytelnionej Biomasy)

W roku 2018 Spółka Green Supplements Sp. z o.o. wdrożyła System Należytej Staranności SNS. Spółka posiada certyfikat CU-SNS-262171.

Certyfikacja SNS dokonywana jest przez jednostkę certyfikującą posiadającą kryterium certyfikacji tj. standard certyfikacji SWP-SNS:2015 System Weryfikacji Pochodzenia biomasy na cele energetyczne.

Posiadanie certyfikatu SNS, potwierdza systemowe podejście do realizacji procesów związanych z zakupami biomasy oraz kwalifikacją dostawców biomasy na cele energetyczne.

Ponadto, na zlecenie Spółki zostały przeprowadzone liczne audyty uwierzytelniające źródło pochodzenia biomasy

image_2020-10-17_13-25-17
SNS

Krajowy Spis Uwierzytelnionej Biomasy

Terminal przeładunkowy

Dysponujemy terminalem przeładunkowym przy szerokim torze łączącym Polskę z Ukrainą a także innymi państwami byłego Związku Radzieckiego oraz Chinami.

Specjalizujemy się w przeładunkach biomasy oraz pasz i komponentów paszowych.

Terminal jest przystosowany do  przeładunku towarów sypkich, paletyzowanych oraz olejów roślinnych. Posiadamy numer WET i dopuszczenie weterynaryjne do przeładunków i workowania komponentów paszowych.  Przez powiązaną kapitałowo spółkę na Ukrainie jesteśmy w stanie zorganizować transport kolejowy z lub do dowolnego punktu na Ukrainie jak również nadzorować załadunek/rozładunek.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe i dane Spółki

GS-office

Siedziba spólki

ul. Rynek Kleparski 17 lok. 4, 31-150 Kraków

GS-delivery

Miejsce odbioru towaru

ZNT Połaniec

    * Pole obowiązkowe

    (Przesłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Więcej informacji tutaj)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.Więcej informacji tutaj